2013/11/27

5 kluczowych elementów garderoby!

Hej!
Dziś post trochę inny niż zwykle.Nasz blog,jak sama nazwa wskazuje,zachęca do stworzenia własnego stylu dotyczącego ubioru,a także makijażu.Najważniejsze to czuć się dobrze w tym co się a na sobie,nie podążać "ślepo" za modą,bo przecież nie zawsze jest nam dobrze w tym w czym inni wyglądają świetnie!

Są natomiast pewne rzeczy,które są w naszej szafie (jak my to określiłyśmy) kluczowe!
Pomijając już "małą czarną",która będzie zawsze na topie,wybrałyśmy 5 elementów garderoby,w których zawsze będziemy dobrze wyglądać!

1.CZARNY PŁASZCZ-taki który korzystnie podkreśli naszą sylwetkę.Nie ważne czy długi,czy krótszy,najważniejsze żeby był do nas odpowiednio dobrany!


 
2.CZARNE SZPILKI- mogą być klasyczne,mogą być lakierowane albo ozdobione ćwiekami.Czarne szpilki to podstawa każdej kobiety!


3.KLASYCZNA CZARNA MARYNARKA- do sukienki,do spódnicy i do spodni.Na sportowo i na elegancko :) My z Kasią kupiłyśmy niedawno identyczne w H&M ze złotymi zamkami na kieszeniach,marynarka zatem nie musi być nudna! :)


4.POJEMNA TOREBKA NA DZIEŃ- taka w którą zmieści się dosłownie wszystko,a zarazem dopełni nasz strój dnia!


5.KURTKA SKÓRZANA- to dopełnienie każdej stylizacji,klasyczna czarna będzie nam służyć praktycznie do wszystkiego!


Dajcie znać co Waszym zdaniem powinno jeszcze znaleźć się w garderobie każdej kobiety! :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na naszym blogu! Jest nam bardzo miło, że możemy Cie tutaj gościć. Jeśli nasz blog Ci się podoba dodaj nas do obserwowanych. Będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza! :)