2013/12/06

Modne Sukienki Sylewstrowe 2013/2014

Witajcie! :)

Przed nami wspaniały czas przedświąteczny, pięknie przystrojone miasta,ulice,wystawy sklepowe.
W telewizji zostajemy "zasypywani" świątecznym reklamami.Grudzień to cudowny i nastrajający nas miesiąc w roku,w którym możemy (pomimo zaskakującej nas pogody) cieszyć się kilkoma "ciepłymi" dniami.

Nieodzowną częścią jest również szał zakupów przedświątecznych i tutaj właśnie warto zwrócić uwagę na to,co już od pewnego czasu oferują nam sieciówki,ponieważ do sylwestrowej zabawy zostało naprawdę niewiele czasu.

Zobaczcie jakie sukienki będą modne w tym sezonie,może ułatwi to Wam wybór swojej kreacji! :)


*Sukienki,które modne są już od kilku sezonów tzn. klasyczne ołówkowe kroje.
*Prawdziwym hitem są również sukienki skórzane ( imitacja skóry ) , które bardzo fajnie wyglądają z różnego rodzaju dodatkami.
*Góra z siateczki,cekiny i ćwieki to coś odważniejszego,dla kobiety która lubi w taki dzień wyglądać "z pazurem" :)

Ja przeglądając swoją szafę znalazłam dwie sukienki,które odzwierciedlają tegoroczne trendy ( co nie znaczy,że nie będę rozglądać się za czymś nowym ;) )

Mango również ma kilka propozycji sylwestrowych,ale w tym sezonie są bardzo zachowawczy,jeżeli chodzi o krój,kolor oraz materiał,więc jeżeli któraś z Was stawia na minimalizm i klasykę polecam tam zajrzeć!


Na koniec wrzucam Wam zdjęcia moich sukienek,które znalazłam w szafie i w tegoroczne trendy wpisują sie idealnie :)Pozdrawiam :*

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Witaj na naszym blogu! Jest nam bardzo miło, że możemy Cie tutaj gościć. Jeśli nasz blog Ci się podoba dodaj nas do obserwowanych. Będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza! :)