2015/02/22

OOTD Kasia- Granatowy Płaszcz

Hej!

Oglądając dzisiejsze zdjęcia, zdałam sobie sprawę z tego, jak urosły mi włosy! :) Przeważnie je w ostatnim czasie podkręcam lub związuje, a tu dziś doznałam szoku... i doszłam do wniosku, że podcięcie jest konieczne. A co do dzisiejszego ubioru to jest on zdecydowanie uniwersalny. Sweter, trampki, płaszcz i spodnie, o których jakiś czas temu pisałam. Może ktoś pamięta ;) Mój zestaw w zasadzie nie ma dziś większego znaczenia, bo myślę że większość z nas myślami przenosi się już na czerwony dywan przy Dolby Theatre. Udało mi się obejrzeć najważniejsze filmowe pozycje, które są nominowane i w kategorii najlepszy film stawiam na Whiplash. Czuję jednak, że będzie inaczej ;)
Macie jeszcze kilka godzin, żeby napisać jakie są Wasze wrażenia, czy macie jakieś przeczucia i kogo na czerwonym dywanie szczególnie będziecie wypatrywać :)Fot. Make Your Style

Sweter RIVER ISLAND/ Spodnie SH/ Płaszcz H&M/ Buty CONVERSE

2 komentarze:

  1. Nice coat dear!
    http://dimplekhadi.blogspot.com/2015/02/dr-teefahs-birthday.html

    OdpowiedzUsuń

Witaj na naszym blogu! Jest nam bardzo miło, że możemy Cie tutaj gościć. Jeśli nasz blog Ci się podoba dodaj nas do obserwowanych. Będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza! :)