2015/12/30

Podsumowanie roku 2015 :)


Hej!


Rok się kończy, jutro pewnie będziecie zaabsorbowani przygotowaniami na sylwestrowe imprezy, dlatego już dziś mamy dla Was nasze podsumowanie roku 2015.
To szczególny czas, w którym dużo myślimy o tym co osiągnęłam, co zrobiłam nie tak jak powinnam, a czego nie zrobiłam wcale a miałam zrobić. Znów nie rzuciłam papierosów, nie schudłam zaplanowanych kilogramów i nie biegałam tak często jak chciałam biegać. Czy to tak naprawdę jest ważne? Nie stało się- trudno. Mamy kolejny rok przed sobą. Mamy wiele lat żeby poukładać sobie wszystko i nikt nie zabroni nam zaczynać na nowo. Niekoniecznie 1 stycznia. Możemy zacząć nowe życie w każdej chwili, która nam odpowiada.

Postarajmy się w tych ostatnich dniach roku pomyśleć tylko o tych naprawdę dobrych rzeczach, które się przytrafiły. O tym, że czas nie odebrał nam przyjaciół i miłości (a nawet jeśli odebrał to mamy przed sobą mnóstwo czasu na poznanie nowych, wspaniałych ludzi). O tym, że nie tracimy wiary w siebie, poszukujemy, mamy siłę. O wszystkich chwilach wzruszenia, szczęścia, radości i zabawy. O małych sukcesach. I o tych większych. O podróżach, koncertach, nowych płytach i filmach. O tym, że JESTEŚMY ważni dla świata, w którym żyjemy.
Nam też zdarzały się gorsze chwile. Czasami całkiem dramatyczne. Niechciane, wywołujące łzy. Opadałyśmy z sił. I nikt nie gwarantuje nam, że następny rok będzie lepszy. Ale jeśli zauważymy w każdym jego dniu coś dobrego, jeśli odczujemy nawet minimalną radość i będziemy mogły się uśmiechnąć, to całą reszta nie ma znaczenia.
Życzymy Wam pozytywnych wzruszeń. I piękna, odkrywanego na nowo każdego dnia przyszłego roku.

To teraz czas na trochę zdjęć... W wyborze kierowałam się szczególnie wspomnieniem radości, jaką niosła za sobą chwila, w której zostały one wykonane.

WSZYSTKIEGO DOBREGO!

ANIA&KASIA

9 komentarzy:

 1. Dziewczyny!
  Zaprezentowałyście nam dużo dobrych stylówek i pokazałyście kawał Was - bądźcie takie naturalne i prawdziwe i w kolejnym roku!
  Buziaki - i wszystkiego dobrego!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego dobrego:)
  Wielu suksesów w świecie mody!
  Świetny post:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziewczyny, pomimo trudnych momentów, to widzę, że ten rok można zaliczyć do udanych :)
  i dla Was wszystkiego najlepszego! :)

  http://lamodalena.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajne zdjęcia ;))

  http://sk-artist.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 5. Masa genialnych stylizacji! :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. lekko rockowo + marynarka w azteckie wzory - mrrraaauuu! fajne

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetne zdjęcia!
  Bardzo przyjemny blog! :)
  Z miłą chęcią obserwuję i zapraszam do mnie:)
  Pozdrawiam! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. I really love your fashion sense.
  you look amazing so all of your outfits are lovely.

  would you like to follow each other on GFC & G+? If you follow me,
  I will follow you back after it.
  www.tomntins.com

  OdpowiedzUsuń

Witaj na naszym blogu! Jest nam bardzo miło, że możemy Cie tutaj gościć. Jeśli nasz blog Ci się podoba dodaj nas do obserwowanych. Będzie nam bardzo miło jeśli zostawisz po sobie ślad w postaci komentarza! :)